
Dziś, dokładnie 24 czerwca 2026 r., w Uroczystość św. Jana Chrzciciela, śpiewamy Bogu dziękczynne Te Deum za 109. letnią historię naszego Zgromadzenia, któremu z Bożej łaski dała początek M. Jadwiga Kulesza OSB.
Polecamy Waszej modlitwie całą naszą Wspólnotę oraz Siostry Jubilatki, które dziś na Ukrainie oraz w tych dniach w Polce i Ekwadorze, celebrują 25-lecie profesji zakonnej. Trwajmy w dziękczynieniu i uwielbieniu Boga za wszystko, co nam wyświadczył w każdym dniu życia oraz prośmy o łaskę nowych powołań.