109. ROCZNICA POWSTANIA ZGROMADZENIA SIÓSTR BENEDYKTYNEK MISJONAREK

95. ROCZNICA ŚMIERCI ZAŁOŻYCIELKI M. JADWIGI KULESZY
5 kwietnia 2026

109. ROCZNICA POWSTANIA ZGROMADZENIA SIÓSTR BENEDYKTYNEK MISJONAREK

Dziś, dokładnie 24 czerwca 2026 r., w Uroczystość św. Jana  Chrzciciela, śpiewamy Bogu dziękczynne Te Deum za 109. letnią historię naszego Zgromadzenia, któremu z Bożej łaski dała początek M. Jadwiga Kulesza OSB.

Polecamy Waszej modlitwie całą naszą Wspólnotę oraz Siostry Jubilatki, które dziś na Ukrainie oraz w tych dniach w Polce i Ekwadorze, celebrują 25-lecie profesji zakonnej. Trwajmy w dziękczynieniu i uwielbieniu Boga za wszystko, co nam wyświadczył w każdym dniu życia oraz prośmy o łaskę nowych powołań.