S. LEONTYNA OSB POWRÓCIŁA DO DOMU OJCA

SPOTKANIE DLA MŁODYCH W DOMU NADZIEI
16 października 2022
UROCZYSTOŚCI POGRZEBOWE ŚP. S. LEONTYNY DOBIEGŁY KOŃCA
23 października 2022
Pokaż wszystkie

S. LEONTYNA OSB POWRÓCIŁA DO DOMU OJCA

W niedzielę, 16 października 2022 roku – kiedy w Kościele celebrujemy pamiątkę Zmartwychwstania i 44. rocznicę wyboru Karola Wojtyły na Stolicę Piotrową – Pan życia i śmierci zaprosił do siebie s. Leontynę Łuszczyńską OSB, apostołkę modlitwy i cierpienia wypraszającą potrzebne łaski dla Kościoła i jego Kapłanów, Zgromadzenia i jego Dobrodziejów, podopiecznych Przedszkola Antoninek i ich Rodzin oraz wiernych borkowickiej parafii.

Polecamy naszą Zmarłą s. Leontynę Waszym modlitwom i przyzywamy Miłosierdzia Pana, aby Jemu poślubiona mogła przebywać z Nim na wieki…

Pragniemy poinformować, że pogrzeb Ś.P. S. Leontyny OSB odbędzie się w Borkowicach w środę, 19 października 2022 roku, w następującym porządku:

10:15 Przeprowadzenie ciała zmarłej z kaplicy (przy kościele) do kościoła,

10:30 Różaniec za Ś.P. S. Leontynę w kościele parafialnym,

11.00 Msza św. pogrzebowa, po której nastąpi złożenie ciała zmarłej Siostry na Cmentarzu, (przejazd samochodami – zgodnie z aktualnym zwyczajem)

Zapraszamy do przypomnienia sobie krótkiego wywiadu udzielonego przez s. Leontynę OSB w Borkowicach z racji Jubileuszu 100-lecia Zgromadzenia czyli dokładnie 5 lat temu.