POMAGAMY OBRAĆ WŁAŚCIWY KURS – SESJA ROZEZNAWANIA DLA MŁODYCH 18+

HABEMUS DOCTOREM!
13 października 2019
MOCARZ DO ZADAŃ SPECJALNYCH W OTWOCKU
16 października 2019
Pokaż wszystkie

POMAGAMY OBRAĆ WŁAŚCIWY KURS – SESJA ROZEZNAWANIA DLA MŁODYCH 18+

Za nami upalne lato, gorące oczekiwania na wyniki matur lub też przygotowywanie się do nich. Pierwsze jesienne dni dla wielu młodych ludzi łączą się z nowym startem w aktywność studencką lub zawodową. A może ktoś właśnie wrócił do Polski i zastanawia się co dalej robić?
To wszystko sprawia, że Benedyktynki Misjonarki są z Wami w tym czasie jeszcze intensywniej w modlitwie, stanowiąc grupę solidnego, duchowego wsparcia. Ale nie na tym koniec 😉

Z myślą o Was, Maturzystkach, ale także o Waszych Koleżankach, które już może wcześniej skończyły szkoły ponadgimnazjalne, studia, a może nawet już pracują i nie wiedzą, co dalej – przygotowałyśmy szczególną październikową propozycję.

W klimacie wyciszenia – ale nie milczenia – w naszym benedyktyńskim klasztorze w Otwocku – ale właśnie z koleżankami – chcemy pochylić się nad szansą, jaką każdej z Was Bóg składa w dłonie. Tak – mowa o sztuce właściwych wyborów i rozpoznanie właściwego kierunku w życiu, by przeżyć je zgodnie z wolą Bożą, by w konsekwencji – być szczęśliwą.

Zatem chcemy pomodlić się z Wami i za Was, abyście były szczęśliwe tam, gdzie Bóg Was zapragnął dla Siebie – może w małżeństwie, może w życiu samotnym, a może u Benedyktynek Misjonarek?

Pomocą będą chwile modlitwy wspólnej i indywidualnej, sakramenty miłości i miłosierdzia, warsztaty i konferencje, spotkania według potrzeby z ludźmi, którzy w tych kwestiach mają coś do powiedzenia. 😉

Z UWAGI NA SPECYFIKĘ SPOTKANIA ILOŚĆ MIEJSC JEST OGRANICZONA I DECYDUJE KOLEJNOŚĆ ZGŁOSZEŃ!!!

Startujemy:

25 października w piątek kolacją o godz. 17.30

Kończymy

27 października w niedzielę obiadem o godz. 12.30

Zapisy i informacje do dnia 15 października 2019 r.

s. Joanna OSB (e-mali: joannaosb@o2.pl: tel. 731445105)

 

 

ZAPRASZAMY!!! NIE PRZEGAP!!! ZŁAP SZCZĘŚCIE!!