PAX CHRISTI!

JUBILEUSZ W BRAZYLII  – QUEIMADAS
12 grudnia 2017
STULECIE ZGROMADZENIA NA SPECJALNEJ STRONIE
2 stycznia 2018
Pokaż wszystkie

PAX CHRISTI!

PAX CHRISTI!
Drogie Siostry, Drodzy Młodzi, Szanowni Państwo,
Tym benedyktyńskim pozdrowieniem – wyrażającym życzenie pokoju Chrystusa – pragniemy zwrócić się u progu Nowego Roku na nowej stronie benedyktynki.pl.
Po wielu perypetiach technicznych związanych z dotychczasowym administratorem naszej strony zakonnej i brakiem jakiejkolwiek możliwości do niej (treści i grafiki), udało się wreszcie odzyskać wszystkie niezbędne dane dostępowe, dzięki czemu przygotowaliśmy nową odsłonę strony Zgromadzenia Sióstr Benedyktynek Misjonarek.
Możemy już na niej publikować aktualności, dodawać nowe artykuły i grafiki etc. Systematycznie będzie ona rozbudowywana o poszczególne bardzo funkcjonalne moduły, z którymi chcemy dotrzeć do różnych grup Odbiorców.
Niebawem, z myślą o młodych, pragniemy uruchomić interaktywną platformę STREFA MŁODYCH. Dla osób pragnących towarzyszyć nam w modlitwie – STREFA MODLITWY.
Z kolei STREFA KUŹNIA DUCHA – to miejsce prezentacji ciekawych refleksji, wypowiedzi, wykładów i poruszania zagadnień, które pomogą wszystkim w formacji chrześcijańskiej opartej na duchowości benedyktyńskiej.
U progu Nowego Roku – 2018 i w nowym stuleciu naszego Zgromadzenia – pragniemy życzyć światła i prowadzenia Ducha Świętego po drogach codzienności, a także wierności Bogu we wszystkich sytuacjach, które Opatrzność nam przygotowała.
Redakcja Serwisu
benedyktynki.pl