ZAPRASZAMY NA SESJĘ 18+: SZTUKA ROZEZNAWANIA I PODEJMOWANIA DECYZJI

ZŁOTE TE DEUM PŁYNĄCE Z GŁĘBI SERC
12 czerwca 2021
DOKŁADNIE 104 LATA TEMU POWSTAŁO NASZE ZGROMADZENIE
24 czerwca 2021
Pokaż wszystkie

ZAPRASZAMY NA SESJĘ 18+: SZTUKA ROZEZNAWANIA I PODEJMOWANIA DECYZJI

Długo czekaliśmy na ten moment i jest ?
REKOELKCJE 18+ CZYLI SZTUKA ROZEZNAWANIA I PODEJMOWANIA DECYZJI
Przed nami upalne lato, gorące oczekiwania na wyniki matur lub też na informację z nowej uczelni. Pierwsze dni wakacji dla wielu młodych ludzi łączą się z nowym startem w aktywność studencką lub zawodową. A może ktoś właśnie wrócił do Polski i zastanawia się co dalej robić?

To wszystko sprawia, że Benedyktynki Misjonarki są z Wami w tym czasie jeszcze intensywniej w modlitwie, stanowiąc grupę solidnego, duchowego wsparcia. Ale nie na tym koniec

Z myślą o Was, Maturzystkach, ale także o Waszych Koleżankach, które już może wcześniej skończyły szkoły średnie, studia, a może nawet już pracują i nie wiedzą, co dalej – przygotowałyśmy szczególną październikową propozycję.

W klimacie wyciszenia – ale nie milczenia – w naszym benedyktyńskim klasztorze w Puławach – ale właśnie z koleżankami – chcemy pochylić się nad szansą, jaką każdej z Was Bóg składa w dłonie. Tak – mowa o sztuce właściwych wyborów i rozpoznanie właściwego kierunku w życiu, by przeżyć je zgodnie z wolą Bożą, by w konsekwencji – być szczęśliwą.

Zatem chcemy pomodlić się z Wami i za Was, abyście były szczęśliwe tam, gdzie Bóg Was zapragnął dla Siebie – może w małżeństwie, może w życiu samotnym, a może u Benedyktynek Misjonarek?

Pomocą będą chwile modlitwy wspólnej i indywidualnej, sakramenty miłości i miłosierdzia, warsztaty i konferencje, spotkania według potrzeby z ludźmi, którzy w tych kwestiach mają coś do powiedzenia.

 

Z UWAGI NA SPECYFIKĘ SPOTKANIA ILOŚĆ MIEJSC JEST OGRANICZONA I DECYDUJE KOLEJNOŚĆ ZGŁOSZEŃ!!!

Startujemy:

7 lipca o godz. 20.00

Kończymy

9 lipca o godz. 15.00

PROWADZENIE:
KS. DR RADOSŁAW RYBARSKI, KUL
SIOSTRY BENEDYKTYNKI

Zapisy i informacje do dnia 30 czerwca 2021 r.

s. Joanna OSB (e-mali: rekolekcje@benedyktynki.pl)