POMAGAMY OBRAĆ WŁAŚCIWY KURS – WIADOMOŚĆ DLA 18+ ;)

WAKACJE Z MŁODYMI czyli BENEDICTUS 2019
9 czerwca 2019
ZAKOŃCZENIE FORMACJI W EŁCKIEJ GRUPIE BENEDICTUS
11 czerwca 2019
Pokaż wszystkie

POMAGAMY OBRAĆ WŁAŚCIWY KURS – WIADOMOŚĆ DLA 18+ ;)

Atmosfera wokół matur jest gorąca, żeby nie napisać – bombowa… ;(
To wszystko sprawia, że Benedyktynki Misjonarki są z Wami – Maturzystami – w tym roku jeszcze intensywniej w modlitwie, stanowiąc grupę solidnego, duchowego wsparcia. Ale nie na tym koniec 😉

Z myślą o Was, Maturzystkach, ale także o Waszych Koleżankach, które już może wcześniej skończyły szkoły ponadgimnazjalne, studia, a może nawet już pracują i nie wiedzą, co dalej – przygotowałyśmy szczególną czerwcową propozycję.

W klimacie wyciszenia – ale nie milczenia – w naszym benedyktyńskim klasztorze – ale właśnie z koleżankami – chcemy pochylić się nad szansą, jaką każdej z Was Bóg składa w dłonie. Tak – mowa o sztuce właściwych wyborów i rozpoznanie właściwego kierunku w życiu, by przeżyć je zgodnie z wolą Bożą, by w konsekwencji – być szczęśliwą.

Zatem chcemy pomodlić się z Wami i za Was, abyście były szczęśliwe tam, gdzie Bóg Was zapragnął dla Siebie – może w małżeństwie, może w życiu samotnym, a może u Benedyktynek Misjonarek?

Pomocą będą chwile modlitwy wspólnej i indywidualnej, sakramenty miłości i miłosierdzia, warsztaty i konferencje, spotkania według potrzeby z ludźmi, którzy w tych kwestiach mają coś do powiedzenia. 😉

Z UWAGI NA SPECYFIKĘ SPOTKANIA ILOŚĆ MIEJSC JEST OGRANICZONA I DECYDUJE KOLEJNOŚĆ ZGŁOSZEŃ!!!

Startujemy:

14 czerwca w piątek kolacją o godz. 17.30

Kończymy

16 czerwca w niedzielę obiadem o godz. 12.30

Zapisy i informacje do dnia 5 czerwca 2019 r.

s. Joanna OSB (e-mali: joannaosb@o2.pl: tel. 731445105)

 

 

ZAPRASZAMY!!! NIE PRZEGAP!!! ZŁAP SZCZĘŚCIE!!