JEDEN ZA WSZYSTKICH WSZYSCY ZA JEDNEGO!

KATECHETA Z PASJĄ – PROROK PROWADZONY PRZEZ DUCHA ŚWIĘTEGO
6 marca 2018
Jubileuszowe spotkanie Sióstr Przełożonych Diecezji Ełckiej
11 marca 2018
Pokaż wszystkie

JEDEN ZA WSZYSTKICH WSZYSCY ZA JEDNEGO!

BENEDYKTYNKI MISJONARKI W ŁĄCZNOŚCI Z RUCHEM LEDNICKIM  ZAPRASZAJĄ DO WSPÓLNEJ MODLITWY W INTENCJI OJCA ŚWIĘTEGO FRANCISZKA

Niemal rok temu, u progu uroczystości jubileuszowych, dzięki życzliwości o. Wojciecha Prusa OP i Ruchu Lednickiego, mogłyśmy na Polach Lednickich opowiedzieć o naszej Założycielce, która zeszła ze swej „klauzurowej sykomory” i odkrywając wezwanie IDŹ I KOCHAJ dając początek nowej wspólnocie zakonnej – Zgromadzeniu Sióstr Benedyktynek Misjonarek, które przezywa 100-lecie swego istnienia (więcej o tym lednickim wydarzeniu przeczytacie tu: http://stulecieosb.pl/lednica-2000-relacja/).

Tym razem my, chcemy odpowiedzieć na wezwanie i zachętę Ruchu Lednickiego i włączając się w inicjatywę JEDEN ZA WSZYSTKICH WSZYSCY ZA JEDNEGO!
Zatem już 11 marca będziemy wspierać papieża Franciszka swą modlitwą na różny sposób. Zachęcamy, abyście dołączyli do nas. Bądźmy razem na modlitwie w naszych klasztorach i parafiach posługiwania!
Dla przykładu – w Kościele Najświętszego Serca Jezusowego w Ełku w o godz. 15.00. – zapraszamy do modlitwy Koronką do Bożego Miłosierdzia oraz Nieszporami Monastycznymi odmawianymi wspólnie przez Siostry z trzech ełckich domów. Sprawdźcie w okolicy – gdzie, kiedy i jak możecie do nas dołączyć, aby wspierać papieża Franciszka w V rocznicę Jego wyboru na Stolicę Piotrową. W końcu –  JEDEN ZA WSZYSTKICH WSZYSCY ZA JEDNEGO!