ĆWICZENIA Z BOŻEJ EKONOMII?

SzAFa NA KÓŁKACH WYRUSZA W TRASĘ
18 maja 2021
MIVA POLSKA POMOGŁA BENEDYKTYNKOM W BRAZYLII
20 maja 2021
Pokaż wszystkie

ĆWICZENIA Z BOŻEJ EKONOMII?

Zaledwie kilka dni temu, przekazując informacje o posłaniach naszych Sióstr do Kenii, które są JUBILEUSZOWYM DAREM NIE Z NADMIARU, LECZ Z NIEDOSTATKU, niewielu z nas wydawałoby się możliwe to, co dzieje się na naszych oczach. Oto jesteśmy świadkami wielkiej łaski, wpisanej w Bożą ekonomię zbawienia, która ucina dyskusję w ramach wszelkiej ludzkiej kalkulacji.

Droga zaufania, na jaką Opatrzność zaprasza nasze Zgromadzenie, jest wyjątkowa i obfitująca w zaskoczenie.
Dziś, pragniemy podzielić się z Wami radością, że w chwili, gdy „tracimy” 3 Misjonarki odlatujące o świcie do Kenii, „otrzymujemy” 2 kandydatki w Ekwadorze, które zostały przyjęte do naszego Zgromadzenia.

Dziękujemy Bogu, który jest dawcą życia i łaski powołania, za nasze nowe kandydatki – Lisseth oraz Genesis – które zastukały do klasztornej furty w Santo Domingo, aby rozpocząć benedyktyńską przygodę wiary w naszym Zgromadzeniu.

Gratulujemy podjętej decyzji i wszystkich Was prosimy o modlitwę, aby umocnione darami Ducha Świętego – Lisseth oraz Genesis –  podążały ścieżkami Pana za przewodem Ewangelii /Prolog Reguły/, odpowiadając całym sercem na wyzwania wpisane w Bożą ekonomię zbawienia…

 

Kto dołączy???