#3 KAWA Z BENEDYKTYŃSKĄ DUSZĄ – ŻYĆ W UWIELBIENIU!

WYZWANIE RZUCONE – #Hot16challenge2 PODJĘTE
30 maja 2020
MISJA SPECJALNA #WIERZBICA ZAKOŃCZONA POWODZENIEM
15 czerwca 2020
Pokaż wszystkie

#3 KAWA Z BENEDYKTYŃSKĄ DUSZĄ – ŻYĆ W UWIELBIENIU!

Po krótkiej przerwie – kiedy nasza uwagą skierowaliśmy na Siostry posługujące przy naszych podopiecznych w Huntingtono raz tych, które w Polsce pojechały służyć wśród zakażonych w kolejnym ośrodku – bardzo serdecznie zapraszamy Was do obejrzenia kolejnego odcinka #3 KAWY Z BENEDYKTYŃSKĄ DUSZĄ.
Uroczystość Zesłania Ducha Świętego przezywana dziś w Kościele jest okazją do wielkiej wdzięczności Bogu za udzielenie nam Daru Jego obecności i ożywczą miłość, która wypełnia nasze serca. W sposób niejako naturalny świadomość obdarowania rodzi w nas wdzięczność i uwielbienie. A uwielbienie jest typową cechą charakteryzującą benedyktyńskie dusze, bowiem nasz Zakonodawca, św. Benedykt, w swej Regule (RB 57) zachęcił nas słowami św. Piotra (1 P 4,11), aby we wszystkim Bóg był uwielbiony!
Dlatego dziś w tym szczególnym dla Kościoła dniu, chcemy Was zaprosić na KAWĘ Z BENEDYKTYŃSKĄ DUSZĄ w Miechowie, gdzie – s. Mariola i s. Cecyliana wraz z gośćmi – porozmawiają właśnie o tym, co znaczy żyć w uwielbieniu.